06.04.2020

Domowy biznes w 2020 roku – co wybrać?

W raz z początkiem roku 2020 wiele sklepów musiało swoją działalność przenieść również do Internetu z uwagi na panującą sytuację w kraju jak i na całym świecie. Ogromna liczba odbiorców korzysta w tej chwili jedynie z e-sprzedaży. Izolacja sprawiła również, że wielu ludzi zostało pozbawionych pracy i musieli myśleć o czymś w zamian. Jest to dobra sytuacja na spróbowanie swoich sił w e-biznesie? 

Na jaki biznes się zdecydować? W dzisiejszym artykule przedstawimy swoje najlepsze propozycje:

Copywriting, czyli przygotowywanie tekstów marketingowych, sporządzanie opisów produktów oraz wykwalifikowanych tekstów do publikacji. Osoby, które z łatwością piszą i dodatkowo sprawia im to przyjemność zdecydowanie mogą wybrać właśnie tą opcję. Nie jest to najbardziej popularna metoda, ale bardzo potrzebna w obecnym czasie. Można dość dużo zarobić. 

Szkolenia/korepetycje online, jeśli posiadasz specjalistyczną wiedzę, jesteś nauczycielem konkretnego przedmiotu to jest to idealne rozwiązanie na zwiększenie swoich przychodów. Nie potrzeba do tego ogromnego przygotowania. Z uwagi na fakt, że nauczanie zostało przeniesione w roku szkolnym na taki system, jest to bardziej rozpowszechnione i rekomendowane w obecnych czasach. Zyski mogą być bardzo satysfakcjonujące.  

Handmade, czyli produkowanie czy wytwarzanie danego produktu samemu (ręcznie). Produkty wytworzone w ten sposób są coraz bardziej poszukiwane. Możesz swoją pasję powiązać z zarobkiem, dzięki czemu nigdy nie będziesz czuł się jakbyś był w pracy.  

Dropshipping czyli sprzedaż podobna do tradycyjnego sklepu internetowego. Różni się natomiast tym, że nie musisz mieć powierzchni magazynowej oraz licznej kadry pracowników. Dzięki współpracy z hurtownią, wysyłasz im jedynie dyspozycje zamówienia, a oni zajmują się resztą. Możesz prowadzić to również pracując na etacie, ponieważ nie musisz na to poświęcać aż tyle czasu. 

Sprzedaż w serwisach sprzedażowych, na przykład Allegro, typowa sprzedaż w Internecie, jednak należy pamiętać, że pobierana jest prowizja od każdej sprzedawanej rzeczy. Jest to dobre rozwiązanie dla rozpowszechnienia swojego sklepu i zdobycia klientów, jednak zarobki są trochę zaniżone. 

Tradycyjny sklep internetowy, zdecydowanie najbardziej znany biznes od wielu lat. Jest to bardzo konkurencyjny rynek, ale może przynieść liczne zyski. Sklep internetowy możesz także prowadzić pracując na etacie.  

Internet daje dzisiaj wiele możliwości, dlatego zawsze warto spróbować swoich sił i być może właśnie Tobie uda się być jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w sieci.  


Zadzwoń teraz tel. +48 603 920 427