Certyfikaty

Certyfikat Uczciwy Regulamin

uczciwy_regulamin_250x174
Certyfikat Uczciwy Regulamin potwierdza wdrożenie zgodnych z prawem i na bieżąco aktualizowanych zasad obsługi konsumenta, w ramach prowadzonego przez naszego klienta, sklepu internetowego, określonych w przygotowanych przez zespół uczciwyregulamin.pl pod nadzorem profesjonalnej Kancelarii Radców Prawnych Ruciński&Łyko Spółka Partnerska.
Każda firma, legitymująca się Certyfikatem Uczciwy Regulamin, otrzymała pakiet profesjonalnych dokumentów, których wdrożenie, zapewnia bezpieczeństwo prawne konsumentowi, który korzysta z usług naszego klienta.

 

 

Certyfikat Uczciwy E-Biznes

uczciwy_ebiznes_250x174
Certyfikat Uczciwy e-biznes potwierdza wdrożenie zgodnych z prawem i na bieżąco aktualizowanych zasad obsługi konsumenta, w ramach prowadzonego przez naszego klienta, sklepu internetowego, określonych w przygotowanych przez zespół uczciwyregulamin.pl pod nadzorem profesjonalnej Kancelarii Radców Prawnych Ruciński&Łyko Spółka Partnerska.
Każda firma, legitymująca się Certyfikatem Uczciwy Regulamin i Uczciwy E-Biznes, otrzymała pakiet profesjonalnych dokumentów, których wdrożenie, zapewnia bezpieczeństwo prawne konsumentowi, który korzysta z usług naszego klienta.
Certyfikat Uczciwy E-Biznes dodatkowo zapewnia, że nasz klient otrzymał pakiet dokumentów umożliwiających poprawną rejestrację prowadzonej przez niego bazy danych w Generalnym Inspektoracie Danych Osobowych, oraz otrzymał przygotowaną przez nasz zespół instrukcję zarządzania systemem informatycznym oraz mógł na ich postawie wdrożyć poprawnie politykę bezpieczeństwa w świadczonych przez siebie usługach elektronicznych.

Zadzwoń teraz tel. +48 603 920 427
Kupując regulamin sklepu internetowego od nas masz pewność, że korzystasz z dokumentacji stworzonej i utrzymywanej przez Kancelarię Radców Prawnych – zadzwoń tel. +48 603 920 427 X